Urządzenie Celar AWT pozwala na zastosowanie terapii zewnątrzustrojowej fali uderzeniowej, która jako jedyna na świecie pozwala na likwidację przyczyn cellulitu.

Technologia ta pozwala na penetrację impulsów w postaci fal akustycznych bezpośrednio do tkanki łącznej wywołując natychmiastową przebudowę i wzrost elastyczności zwłóknień towarzyszących cellulitowi.

SPRAWDŹ CENĘ

Cena urządzenia dostępna wyłącznie dla profesjonalistów z branży kosmetycznej

 

  SZEROKI ZAKRES MOŻLIWOŚCI

  Jako jedno z nielicznych dostępnych na rynku urządzeń daje możliwość generowania zarówno radialnej, jak i zogniskowanej fali akustycznej.

  BEZKONKURENCYJNA LIKWIDACJA CELLULITU

  Badania kliniczne potwierdzają, że technologia fali uderzeniowej wykazuje szybkie i efektywne działanie na wszystkie składowe elementy cellulitu, nawet w zaawansowanych stadiach – osiągając skuteczność do 95% likwidacji cellulitu. Badania kliniczne dowodzą również zmniejszenie obwodów ciała nawet o 7cm.

  Rozchodząca się promieniście radialna fala akustyczna wywołuje wibracje w tkance łącznej, przez co dochodzi mechanicznego rozbijania zwłóknień tkanki łącznej otaczającej guzki cellulitu.

  NAJBARDZIEJ SKUTECZNA METODA WALKI Z CELLULITEM

  W związku z bezpośrednim oddziaływaniem na tkankę łączną, terapię AWT® uznaje się za najbardziej skuteczną metodę likwidacji przyczyn cellulitu. Potwierdzają to liczne doniesienia naukowe oraz rekomendacje fizjoterapeuty Polskiej Reprezentacji Piłki Nożnej – Gregora Zieleznika.

  Od momentu zakupu urządzenia AWT® przez Madonnę, metoda fali akustycznej w walce z cellulitem uznawana jest za „tajemnicę celebrytów”.

  IMPLOZJA KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH

  Silny zewnętrzny bodziec w postaci generowanych przez urządzenie Celar™ AWT® fal uderzeniowych doprowadza do uszkodzenia błon komórkowych komórek tłuszczowych w procesie implozji tzn. zapadania się, co zapoczątkowuje lipolizę.

  Ponadto dochodzi do znacznej poprawy mikrokrążenia, zwiększenia przepływu chłonki i przyspieszenia metabolizmu tkankowego.
  W wyniku tych procesów metabolity i produkty lipolizy są bardzo szybko odprowadzane z przestrzeni międzykomórkowej i usuwane z organizmu.

  PRZEBUDOWA BLIZN I ROZSTĘPÓW

  Oddziaływanie wysokiej energii fal uderzeniowych prowadzi do uszkodzenia i przebudowy tkanki łącznej budującej blizny i rozstępy.

  Badania wykazują spłycenie blizn i zmniejszenie widoczności rozstępów już po serii 6 zabiegów o 41%.

  W wyniku wzmożonego przekrwienia i uszkodznenia tkanki łącznej dochodzi do indukcji procesów prozapalnych i napływu czynników wzrostu.

  Zwiększone przekrwienie tkanek zapewnia lepsze zaopatrzenie w tlen i odżywienie miejsc poddawanych terapii.

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ CELAR™ AWT

  TECHNICAL SPECIFICATIONS

  Sprawdź cenę urządzenia