Chromatica® Platinum XL to pierwszy na świecie światłowodowy laser diodowy wysokiej mocy do depilacji.

Generator lasera umieszczony jest wewnątrz jednostki głównej, zamiast w rękojeści, dlatego energia lasera przenoszona jest przez włókno światłowodowe do miejsca przeznaczenia, co znacznie zwiększa efektywność energetyczną, ogranicza czynności konserwacyjne oraz zdecydowanie zwiększa trwałość urządzenia.

Lżejsza rękojeść ułatwia pracę osobie wykonującej zabieg, podczas gdy silne chłodzenie szafirowe zwiększa komfort pacjenta.

SPRAWDŹ CENĘ

Cena urządzenia dostępna wyłącznie dla profesjonalistów z branży kosmetycznej

 

  Chromatica Platinum XL to gwarancja trwałego uszkodzenia brodawki włosa już po pierwszym zabiegu.

  810 nm – ZŁOTY STANDARD USUWANIA OWŁOSIENIA

  Synergizm działania: Jednoczesna absorbcja światła o długości 810 nm zarówno przez melaninę jak i hemoglobinę daje wysoką skuteczność trwałego uszkodzenia mieszka włosowego i tym samym trwałej depilacji.

   
   

  NA CZYM POLEGA TECHNOLOGIA LASERA FCD

  Wielodiodowy laser FCD wykorzystuje grupę mikrosoczewek
  w celu uzyskania pojedynczego strumienia i dostarczenia światłowodem spójnej wiązki bezpośrednio do miejsca przeznaczenia.

  Ta innowacyjna konstrukcja gwarantuje idealną strukturę wiązki lasera, niski współczynnik uszkodzeń, wysoką trwałość oraz ograniczenie do minimum wszelkich czynności konserwacyjnych.

  TECHNIKA „GŁADKIEGO STRUMIENIA ”

  W przeciwieństwie do tradycyjnego lasera diodowego Chromatica Platinum XL® charakteryzuje się wysoką płynnością zabiegu pozwalającą na bezpieczne i natychmiastowe zniszczenie mieszków włosowych.

  Tryb „gładkiego strumienia” jest przeznaczony do stopniowego podnoszenia temperatury wewnątrz mieszków włosowych. Stosowana jest wysoka częstotliwość, ale niska gęstość energii. Skumulowana temperatura wzrwasta stopniowo w skórze właściwej, aby osiągnąć komfortową i bezpieczną depilację bez poparzeń.

   

  STOPNIOWE DAWKOWANIE ENERGII

  W trybie „gładkiego strumienia” wykorzystywana jest wysoka częstotliwość, aby nagromadzić ciepło stopniowo w skórze właściwej, w celu skutecznego i trwałego uszkodzenia mieszków włosowych bez uszkodzenia okolicznych tkanek.

  ULTRALEKKI UCHWYT, WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ ZABIEGU

  Waga głowicy zabiegowej jest znacznie zmniejszona w porównaniu do standardowego lasera VLS. Przekłada się to na wysoki komfort i precyzję pracy osoby wykonującej zabieg.

  Plamka o wymiarach 12×12 mm oraz częstotliwość do 10 Hz umożliwia szybkie i wydajne działanie na dużych obszarach.

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  Umów się na indywidualną prezentację wybranego
  przez Ciebie sprzętu w jednym z dwóch naszych showroomów.

  Sprawdź cenę urządzenia