Poznaj dobroczynną moc aktywnego wodoru!

Oczyszczanie wodorowe to innowacyjne urządzenie przeznaczone do bezinwazyjnej i kompleksowej pielęgnacji skóry.

Składa się z pięciu technologii, które umożliwiają wykonanie całorocznych zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Efekty pielęgnacji z wykorzystaniem aparatury Oczyszczanie wodorowe Clinica docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Podstawą zabiegu z wykorzystaniem aparatury Oczyszczanie wodorowe Clinica jest aktywny wodór wytwarzany dzięki zastosowaniu wysokiej jakości generatora. Urządzenie usuwa z wody tlen oraz niekorzystne jony chloru, siarki, fosforu i nasyca ją aktywnym wodorem oraz korzystnymi jonami wapnia, magnezu i potasu. Oczyszczanie wodorowe Clinica umożliwia aplikacje tych dobroczynnych substancji pod ciśnieniem. W ten sposób uzyskujemy także efekt peelingu zewnętrznych warstw naskórka.

Dzięki zastosowaniu elektrod tytanowych powlekanych platyną uzyskujemy najwyższej czystości aktywny wodór.

Aktywny wodór jest najsilniejszym ze znanych antyoksydantów. Aparatura Oczyszczanie wodorowe Clinica wykorzystuje z powodzeniem jego biofizyczne właściwości. Jako najmniejszy i najlżejszy z pierwiastków z łatwością wnika w głąb struktur skóry, gdzie wiąże się z najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi. Skutecznie je neutralizuje pozbawiając szkodliwych dla skóry właściwości. Następnie w postaci wody jest wydalany z organizmu.

Silne właściwości antyoksydacyjne jonów wodoru sprawiają, że nie ma on sobie równych w walce z rodnikowym starzeniem skóry. Niemal dosłownie „wymiata” z niej wolne rodniki. Spowalnia, a nawet hamuje w ten sposób procesy starzenia już na poziomie komórkowym. Oczyszczanie wodorowe Clinica jest bez wątpienia najlepszą propozycją dla osób narażonych na działanie stresu i zanieczyszczeń środowiska. Poprawi efektywne funkcjonowanie skóry doprowadzając do spowolnienia procesów starzenia. Nada skórze promienny i zdrowy wygląd. Co więcej, aktywny wodór posiada właściwości przeciwzapalne.

Oczyszczanie wodorowe Clinica składa się z 5 modułów: H2 jet, H2 peel, electroporation, ultrasound i galvanic. Umożliwia nie tylko wykorzystanie możliwości aktywnego wodoru, lecz także wprowadzenie preparatów aktywnych skutecznie w głąb skóry. Dzięki temu daje możliwość holistycznego podejścia do jej pielęgnacji i wykorzystania w pełni osiągnięć współczesnej kosmetologii.

SPRAWDŹ CENĘ

Cena urządzenia dostępna wyłącznie dla profesjonalistów z branży kosmetycznej

 

    MODUŁY Oczyszczanie wodorowe

    PARAMETRY TECHNICZNE

    Umów się na indywidualną prezentację wybranego
    przez Ciebie sprzętu w jednym z dwóch naszych showroomów.

    Sprawdź cenę urządzenia