UTIMS A3 – nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny lifting twarzy za pomocą dokładnej aplikacji fali ultradźwiękowej. Chirurgiczna precyzja bez użycia skalpela, bez uszkodzeń naskórka, bez rekonwalescencji

UTIMS A3 – jeden z najpopularniejszych i sprawdzonych zabiegów nieinwazyjnych – dający naturalny, błyskawiczny i długotrwały efekt odmłodzenia oraz wymodelowania owalu twarzy. 

UTIMS A3 – zminimalizowane ryzyko bólu i dyskomfortu dzięki maksymalnie skoncentrowanemu działaniu fali ultradźwiękowej (HIFU Centerless)

SIŁA GŁĘBOKIEJ ODBUDOWY

Skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych o wysokiej intensywności przenika w głąb skóry i w docelowych punktach tkanki uruchamia tarcia, które generują ciepło (temp. ok. 65°C) – powstają drobne punkty koagulacji termicznej. 

Te kontrolowane poparzenia tkanek oraz skurcze włókien kolagenowych stymulują uszkodzone komórki do przebudowy. W tkance łącznej zostaje uruchomiony proces intensywnej regeneracji. Już chwilę po zabiegu widoczne jest wygładzenie skóry.
Ale to dopiero początek procesu naprawczego. Finał nastąpi po ok. 3 miesiącach i przyniesie maksymalny efekt liftingu.

FALA INTENSYWNEJ REGENERACJI

Za pomocą głowic przykładanych do twarzy transmituje się pod skórę fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które wywołują kontrolowane termiczne mikrouszkodzenia tkanek na wybranych głębokościach – bez uszkodzenia naskórka.

Energia fali ultradźwiękowej trafia w punkt i działa wyłącznie na tej głębokości, która określona jest w transmiterze. Nie przenika głębiej, nie rozprasza się na boki. To sprawia, że zabiegi przy użyciu technologii UTIMS A3 minimalizują ryzyko poparzenia oraz bólu, a przy tym są wysoce skuteczne.

JEDEN ZABIEG – DŁUGOTRWAŁY EFEKT ODMŁODZENIA

NIEWIDOCZNE PROCESY – WIDOCZNE EFEKTY

do 2 dni po zabiegu
homeostaza, migracja komórek, koagulacja tkanek,
widoczne wygładzenie, możliwe zaczerwienienie, łagodna opuchlizna

od 2 dni do 6 tygodni po zabiegu
ziarninowanie, kurczenie uszkodzenia, synteza kolagenu

od 3 tygodni do 6 miesięcy po zabiegu
przemodelowanie kolagenu, wzmocnienie tkanki, wyraźny wzrost napięcia, efekt liftingu

ULTRAKONCENTRACJA NA POCZUCIU KOMFORTU

Umów się na indywidualną prezentację wybranego
przez Ciebie sprzętu w jednym z dwóch naszych showroomów.

Sprawdź cenę urządzenia